Retry Corner Right Corner Left

کسب و کارها

تیفای بر تسهیل فعالیت‌های روزمره‌ی ایرانیان تمرکز دارد

زوپ

سرویس آنلاین سفارش تاکسی

زوپ، یک پلتفرم آنلاین برای آسان کردن حمل و نقل شهری است. این کسب و کار، راهکارها و تجربه‌های جدیدی در سفرها خلق کند و مشکلات موجود در حمل و نقل را از طریق امکانات متفاوت و جدید خود کاهش می‌دهد. زوپ تصمیم دارد با به وجود آوردن تجربه‌هایی لذت‌بخش از سفرهای درون‌شهری برای مردم، به آن‌ها حس و حالی بهتر و لبخندی پررنگ‌تر هدیه دهد.

اسپارد

اولین سرویس هوشمند ارائه خدمات حرفه‌ای نظافت

نام پلتفرم اسپارد، از واژه‌ی قدیمی اسپاردن، به معنی سپردن الهام گرفته شده است. اسپارد شما را قادر می‌سازد هر نیازی (نظافت، باغبانی، تأسیسات، نقاشی و...) که در منزل یا شرکت خود دارید، با اطمینان خاطر، به متخصصین آموزش‌دیده‌ بسپارید و در این مسیر، اسپارد همواره پشتیبان و پاسخگوی شما خواهد بود. اسپارد تصمیم دارد وضعیت نامناسب صنعت خدمات در ایران را بهبود ببخشد و در کنار آن به عنوان یک مسئولیت اجتماعی، به هویت اجتماعی متخصصین این حوزه کمک کند.
مشاهده وب‌سایت

بن‌جو

بن‌جو، یک برند فست‌فود با کیفیت منحصربفرد است که امکان دسترسی به منو و طعم جذاب پیتزاهای آن از طریق اپلیکیشن، ابتدا در تهران و سپس در سراسر ایران وجود خواهد داشت. این برند تلاش می‌کند با توجه به علاقه‌ و ذائقه‌ی ایرانیان، طعمی یکسان و باکیفیت از فست‌فود را در اختیار همگان قرار دهد. بن‌جو با استفاده از مواد اولیه‌ی بسیار باکیفیت و لذیذ، مفهومی متفاوت از طعم پیتزا را ارائه می‌دهد.