سرمایه گذاری

تولید
تولید و بسته بندی محصولات غذایی از مهمترین شاخه های فعالیت شرکت طلوع فردای ایرانیان می‌باشد.
قابلیت های کشاورزی و خوراکی کشور ما ایران با برنامه ریزی صحیح و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در فرآوری و بسته بندی میتواند علاوه بر تامین نیاز داخلی ، وارد بازارهای منطقه ای و جهانی گردد و چرخ صادرات غیرنفتی کشور را به حرکت درآورد.
شبکه عرضه داخلی ما با ارتباط مستقیم با فروشگاه‌های زنجیره ای معتبر طرف قرارداد ، محصولات با کیفیت را به صورت تولید به مصرف و با قیمت رقابتی به دست مصرف کننده نهایی می رساند.
هدف ما دسترسی به کیفیت و تنوع بالا در کنار قیمت مناسب برای همه ایرانیان است.
شرکت طلوع فردای ایرانیان با اخذ مجوزات مربوطه از اداره صنعت و معدن استان خوزستان و بررسی موقعیت استراتژیک منطقه آبادان از لحاظ دسترسی به بنادر صادرات کالا و نزدیکی به کریدورهای ترانزیت و حمل و نقل ریلی و جاده ای اقدام به خرید و احداث کارخانه تولید و بسته بندی مواد غذایی در منطقه بندر چوئبده آبادان نموده است.
با تکمیل این کارخانه زمینه اشتغال اهالی بومی منطقه که عموما از قشر کم برخوردار جامعه هستند فراهم میگردد و در فازهای بعد با گسترش کارخانه که در طرح توسعه آن دیده شده است تلاش داریم تا سهم استان خوزستان از بازار صنایع غذایی را افزایش داده و بکوشیم تا گوشه ای از رشادت‌ها و زحمات مردم دریا دل این خطه را جبران نماییم.
محصولات فاز اول کارخانه آبادان شامل بسته بندی
حبوبات ، ادویه و چاشنی ، خرما ، خشکبار و برنج می باشد؛ که با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی بسته بندی برای ارائه به بازارهای منطقه ای و داخلی تولید می گردد.

همچنین با توجه به اینکه محصولات سلولزی از قبیل پدهای بهداشتی، دستمال کاغذی و دستمال سفره از نیازهای روزمره زندگی می‌باشد و تولید این محصول در دستور کار شرکت طلوع فردای ایرانیان قرار گرفته است.